تهاجم فرهنگي همه جانبه از سوي غرب براي تاثيرگذاري در جوامع هدف وجوامع مذهبي هر روز ابعاد تازه‌اي پيدا مي‌کند، به گونه اي که از سوي دستگاه فرهنگي - سياسي غرب  ايده‌هاي جديد براي ايجاد انحراف جاي شيوه‌هاي قديمي را مي‌گيرد و نو به نو بر موجهاي بحران‌آفرين غير اخلاقي افزوده مي‌شود.

اين درحالي است که اين موجها هر روز با ابزاري جديدتر به کشورهاي هدف مخابره مي‌شود تا تاثيرگذاري آنها بيشتر باشد؛ يک روز با شبکه‌هاي غير اخلاقي ماهواره‌ها، يک روز با هاليوود و اين بار با سايتهاي مستهجن؛ سايتهاي مستهجني که محتواي آنها با زبان کشور مورد هدف است.

درهمين راستا چندي است که به صورت گسترده‌اي سايتهاي مستهجن ومبتذل آن هم به زبان فارسي  از سوي باندهاي سازمان يافته در فضاي اينترنت به وجود مي‌آيد. نکته قابل توجه اينجاست که توليد اين سايتها هر روز با شدت بيشتر وحجم زيادتري دنبال مي‌شود.

در تمام اين سايتها تنها چيزي که به چشم مي خورد استهجان و ابتذال است. عکس‌ها و فيلمهاي مبتذل و از همه جديدتر داستانهاي مبتذل از چيزهايي است که در اين سايتها با هدف ايجاد انحراف اخلاقي ديده مي شود، به ويژه داستانهاي پورنو که درآن با خيال‌پردازي درباره رابطه جنسي تلاش مي‌شود که قبح اين موضوع در پيش چشم خواننده شکسته شود.

اين سايتهاي هدف دار واعتياد آور!
در اين بين نکته‌اي که بيش از ديگر مسائل هشداردهنده است، اهداف اين جريان از اين فعاليت گسترده است، چرا که پس از مدتي اين سايتها حرکتي را آغاز کردند که در آن از چيزهايي صحبت مي شود که حتي مي‌توان آن را فراتر از تمام مسائل غير اخلاقي دانست. يکي از مسائلي که در اين سايتها در راستاي قبح‌شکني از آن و به نوعي ترويج آن تلاش مي شود، ارتباط جنسي با محارم است؛ يعني در واقع آنها با توليد داستانهاي پورنو که در آن بارها بر ارتباط جنسي با محارم تاکيد مي‌شود، تلاش مي‌کنند که مخاطب خود را نسبت به اين مسائل در درجه اول بي اهميت کنند  و سپس حتي او را به سمت چنين روابطي سوق دهند.

" />
free vector
رفتن به نوارابزار