"اخلاق"در رسانه هاي غربي همچنان نقش گمشده اي را ايفا مي کند که گويا هيچ گاه قرار نيست پيدا شود! رسانه هاي غربي که سعي در ترويج سياست منهاي اخلاق و بي بند و باري هاي عمومي به صورت مستقيم و غير مستقيم دارند،همواره ذهن مخاطبان خود را با سرگرمي هايي زننده مشغول کرده و بعضا نيز در قالبي تزيين شده و لي خطرناک منويات دروني ذهن سرمايه گذاران خود را به آنها تزريق مي کنند. رژيم هيونيستي،ايالات متحده آمريکا و برخي کشورهاي اروپايي سعي داشته اند فرهنگ مهاجم را به صورتي تزئين شده وارد زندگي و مناسبات روزمره ساير مردم دنيا نمايند. بديهي است جامعه اي اسلامي که فرهنگ اسلامي و پويايي اين دين مبين در زيرساخت ها و متن آن جاري مي باشد همواره از سوي فرهنگ مهاجم مورد هجمه قرار مي گيرد. اين مسئله امري اجتناب ناپذير است. به عبارت ديگر نمي توان وجود ضد فرهنگ مهاجم و کليت آن را ناديده گرفت،بلکه بايد با اين تهاجم فرهنگي به مبارزه پرداخت.

اين روالي است که ساليان سال مخاطبان غربي با آن روبه رو هستند.کشورهاي غربي در ساخت برنامه هاي ماهواره اي براي کشورهاي اسلامي نيز اين الگو را مدنظر قرار داده و شيوه هاي روزمره و مسموم زندگي را به جاي زندگي پويا و سالم بر بدنه جوامع تزريق مي کنند.اين روزها موضوع بي بند و باري اخلاقي به درون شبکه بي بي سي فارسي رسيده است.شبکه اي که همواره ادعا دارد که حقايق را منعکس مي کند !

برخي منابع طي روزهاي اخير از تجاوز مدير بخش فارسي بي بي سي به يکي از مجريان زن اين شبکه خبر دادند؛ وسعت اين خبر و سکوت سنگين ? نفر دخيل در اين ماجرا تا آنجا پيش رفت که حتي رسانه هاي ضدانقلاب مجبور به انتشار اين خبر شدند و خبر دادند که اين مجري از شبکه بي بي سي حذف شده است. در برنامه "نوبت شما" نيز يکي از مخاطبان بي بي سي فارسي پس از لحظاتي در حال بيان ماجراي اين تجاوز بر روي آنتن زنده بود که مجري برنامه مذکور بلافاصله سخنان آن مخاطب را قطع و تاکيد کرد که مجبوريم "به خاطر رعايت حال آن مجري!" چنين تماس هايي را قطع کنيم. طبق آخرين بررسي هاي اينترنتي در مورد عدم حضور چندين باره خانم "پ ق" در برنامه هاي شبکه بي بي سي طي روزهاي گذشته، صحت خبر تجاوز صادق صبا مدير بخش فارسي بي بي سي به اين مجري زن مشهود است و طفره رفتن سياوش اردلان از پاسخگويي به اين سئوال گواه اين ماجراست. ضمن اينکه اين مجري نيز در صفحه فيس بوک خود هيچ گونه واکنشي به اين خبر نشان نداده و کاملا سکوت کرده است.

" />
چهارشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار
free vector
رفتن به نوارابزار