علل و عوامل پيدايش ( و پيشرفت ) با بيت و بهائيت
نويسنده : عباسعلي سلطان زاده
بسم الله الرحمن الرحيم و
به نستعين و الحمدلله رب العالمين
و صلي الله علي محمد و اله الطاهرين

اهداء به :
پيشگاه مقدس حضرت حجة بن الحسن العسكري (عج) كه در عصر غيبت نيز نور پرفروغشان قلبهاي محبان و دلباختگان دلسوخته را روشني مي بخشد و راه و مسير هدايت و توفيق قدم نهادن في سبيل الله فراهم و بيراهه و كج راهه ها با عنايات ويژه ايشان ، كه بر گرفته از توفيق و عنايات ذات الهي است، برره پويان حق آشكار و مصداق آيه شريفه و الذين جاهد وا فنيا لنهد ينّهم سُبُلنا قرار مي گيرند .
سلام الهي به روح پاك بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت آية الله العظمي امام خميني (ره) كه اساس و پايه ظلمت و انحراف و اضلال در كشور امام عصر (عج) را با توكل بر خداي متعال و توسل بر معصومين (ع) و همت و اراده امت اسلامي بر كندند. با سلام و درود به ارواح طيبه شهدا انقلاب اسلامي ايران و 8 سال دفاع مقدس كه راه حق را پاسداشته و راه اضلال و گمراهي را با ياري الهي سدّ نمودند .  
خدايا سايه مقام معظم رهبري حضرت آيه الله العظمي خامنه اي مدظله العالي را بر سر ما مستدام فرما تا يأس و نا اميدي استكبار و مزدوران آنان هميشگي باشد.
با اميد توفيقات روز افزون حكيم و فرزانة انقلاب رهبر و ظهور پر فتوح و عنقريب مولايمان و حجت الهي بر خلق جهان و نابودي تمامي مستكبران و مزدورانشان       ان شاءالله تعالي.
" />
free vector
رفتن به نوارابزار